8 hlavních výhod Albertiny – chytré databáze pro obchod a marketing

8 hlavních výhod Albertiny – chytré databáze pro obchod a marketing

Kategorie: FINANCE

Databáze firem se těší stále větší oblibě, protože nabízejí klíčové informace pro podnikání určené přímo k použití. Leaderem českého trhu s databázemi je dnes Albertina obsahující 3 miliony ověřených záznamů o společnostech.  Jak i Vám pomůže Albertina:

  1. Efektivně s ní vyhledáte nové klienty a vyhnete se přitom rizikům, např. díky údajům o firmách v platební neschopnosti.
  2. Uspoříte značné finanční prostředky, protože dostanete upozornění na nízký obrat nebo insolvenci nespolehlivých firem, což Vás ochrání od uzavření ztrátové spolupráce.
  3. Zajistí pravidelnou aktualizaci firemních údajů, pro držitele licence z předchozího roku navíc zvýhodněnou.
  4. Překvapí Vás uživatelským komfortem – obrat zvolené firmy nebo třeba počet zaměstnanců vyfiltrujete jediným kliknutím.
  5. Získáte snadný přístup ke kontaktům včetně čísel mobilních telefonů. Albertina obsahuje informace, které vyhledávače běžně neindexují a jejichž shánění je časově náročné. Albertina poskytuje i neveřejná mobilní spojení na důležité osoby – ředitele firem, personální, IT, ekonomické, finanční nebo obchodní manažery.
  6. Databáze Albertina koupíte pohodlně online. Nabízí je e-shop společnosti Bisnode v podobě DVD s přehledným ovládacím softwarem. Jednotlivé produkty zahrnují v celcích nebo výběrech cílené skupiny ověřených kontaktů s možností volby různých částí trhu.
  7. Ušetříte díky možnosti pořízení databáze ze zvolené oblasti. Databáze firem Albertina využijete ve velké společnosti i jako drobný živnostník – stačí, že chcete zkvalitnit marketing, komunikaci a vztahy se zákazníky. Vyberete si přitom jen to, co skutečně potřebujete. Zvolit lze Silver a Gold verzi, komplexní databázi všech firem, či specializovanou podle odvětví – např. Manažeři velkých firem ČR, Účetní firmy, Lékaři, Realitní kanceláře… Při hledání v databázích je k dispozici více než 200 kritérií.
  8. Sestaví pro Vás firemní databáze „na míru“. Můžete žádat jakoukoliv rešerši nebo dílčí analýzu trhu včetně informací ze zahraničí. Pokud nevíte, na jaké odvětví se zaměřit, stačí zaslat IČ svých zákazníků a Albertina Vám vytipuje další potencionální zákazníky. Podnikáte např. ve stavebnictví? Máme pro Vás tip: díky individuální péči Albertiny se v předstihu dozvíte o veřejných zakázkách, dobře se na ně připravíte a pak máte mnohem větší šanci je získat. 

8 hlavních výhod Albertiny – chytré databáze pro obchod a marketingfacebook  Doporuč přátelům


Vaše názory

  K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor.

     


CLUB ŽENA


Lifestyle