Montované haly

Montované haly

Kategorie: PRAKTICKÉ

Montované haly mají univerzální využití a celou řadu výhod. Stále více firem se pro ně rozhoduje kvůli nízkým pořizovacím nákladům, rychlé výstavbě i vysoké kvalitě.  V případě montovaných hal je ovšem zapotřebí vybrat vhodnou firmu, která má bohaté zkušenosti v oboru a dobré jméno.

Pokud si takovou konstrukci necháte postavit na klíč specializovanou firmou POLAK CZ, budete mít jistotu maximální kvality. Společnost vyrábí a realizuje montované haly již více než 15 let a za tuto dobu získala řadu cenných zkušeností. Rovněž si vydobyla významné renomé a postavení na trhu s tímto sortimentem a své zkušenosti zhodnocuje nejen na celém území ČR, ale i v zahraničí. Prvotřídní haly a zastřešení pro nejrůznější účely se osvědčují i z hlediska dlouhé životnosti při nízkých nákladech na údržbu. Firma se se svými úspěchy neuspokojuje a snaží se o neustálé zdokonalování a zkvalitňování technologie výroby a samotných produktů její činnosti.

Montované haly

Pro montované haly hovoří jejich hlavní přednosti:

  • jsou mnohem levnější než tradičně stavěné budovy, skladovací prostory či zastřešení
  • náklady na údržbu jsou minimální
  • montované skladovací haly je možné kdykoliv rozšířit, propojit se stávajícími budovami nebo změnit účel jejich využívání
  • montáž stejně jako demontáž trvá pouze několik týdnů, což znamená, že montovanou halu lze snadno a rychle připravit k přemístění a přesunout i podle potřeby na jiné místo
  • zákazník si může objednat postavení haly na klíč podle vlastních přání a požadavků a podle svých specifických potřeb.
  • u každého typu lze objednat různé doplňky a zvláštní prvky, jako jsou například zateplovací systémy, odvětrávání, umělá osvětlení a další

Montované haly

Montované skladovací haly

Kromě těchto nesporných předností mají montované haly od firmy POLAK CZ výhodu v tom, že k jejich postavení není potřeba dělat žádné složité přípravné zemní práce. Pro postavení montované skladovací haly, jejíž stavba trvá pouze několik týdnů, dokonce není nutné ani budovat betonové základy či patky. Přitom je škála jejich využití široká. Je možné je realizovat a využívat jako montované skladovací haly pro nejrůznější sortiment od zemědělských, strojírenských a jiných produktů a potřeb, přes spolehlivé zastřešení zemědělské, stavební či dopravní techniky, až po využití těchto hal jako jízdáren pro koně, sportovní akce nebo dokonce jako hangáry pro letadla.

Podle způsobu využívání montovaných skladovacích hal si zákazník může objednat také jeho opláštění, které je vyrobeno z těžko hořlavého materiálu a po dlouhá léta udržuje svou barevnost a kvalitu. Na zakázku je možné vyrobit i různý potisk pláště haly.

Obloukové haly

Montované obloukové haly od firmy POLAK CZ se vyznačují prvotřídní kvalitou a univerzálností využití. Oproti tradičním stavbám jejich montáž trvá pouze několik týdnů bez nutnosti budování základů a dalších zemních prací. Za pár týdnů zprovozníte sklad zemědělských strojů, hangár pro letadla, jízdárnu nebo sportovní halu. Kromě rychlosti, nízkých nákladů, dlouhé životnosti a dalších předností vynikají montované obloukové haly také skvělou odolností a nízkými provozními náklady.

Montované haly
 facebook  Doporuč přátelům


Vaše názory

  K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor.

     


CLUB ŽENA


Lifestyle