Jak potěšíte své blízké? Pozvěte je do restaurace.

Jak potěšíte své blízké? Pozvěte je do restaurace.

Kategorie: RODINA

Zajít si do dobré restaurace na oběd či večeři není nic neobvyklého. Děje se tak při rodinných oslavách, ale i během pracovního týdne řada z nás využívá v restauracích polední menu.  Rádi změníme prostředí, nejíme sami, setkáme se s přáteli nebo spolupracovníky. A samozřejmě si nenecháme ujít ochutnávku kulinářských specialit, které běžně doma na stole nenajdeme. Stejně tak kavárny a bary jsou hojně využívány pro obchodní schůzky nebo jen tak k posezení a odpočinku.

Ani přípravu oběda při výjimečné příležitosti přece nenecháme pouze na bedrech manželky nebo přítelkyně. Ženy mají často náročná zaměstnání a slavnostní menu vyžaduje čas. Pryč jsou doby, kdy se velké rodinné oslavy a dokonce i svatební hostiny odehrávaly doma. Maminky a babičky – většinou ženy v domácnosti  pak dlouho nevycházely z kuchyně, aby vše bylo dokonalé. Dnes oběd, večeře nebo dokonce raut nemusí být problém, stačí si jen vybrat, kde akci uspořádat a zajistit rezervace do restaurace.

Jak ale vybrat správně? A co dělat, chceme-li např. oslavu uspořádat v jiném městě, kde žije větší část rodiny? Nebo jsme na služební cestě, rádi bychom se spolupracovníky zašli na opravdu dobrý oběd bez toho, abychom přecházeli z jedné restaurace do druhé, protože turistická sezona vrcholí a nikde není volný stůl. Navíc o kvalitě některých podniků se dá s úspěchem pochybovat. Kde v rychlosti najít hodnocení restaurací a zbytečně nevyhodit peníze?

Jak potěšíte své blízké? Pozvěte je do restaurace.

Užitečným pomocníkem je v tomto případě online rezervační systém Restu.cz, kterým si nejen zajistíte rezervaci, ale zjistíte i kvalitu služeb restaurací, kaváren, barů. Hodnotí sami návštěvníci, podniky jsou přehledně seřazeny. Dozvíte se i jejich stručnou charakteristiku, zaměření, aktuální menu, otevírací dobu… Filtr vám vyhledá např. restaurace pardubice, kde se najíte i pokud máte bezlepkovou dietu. Bydlíte-li například blízko našeho hlavního města, během několika minut zjistíte, které restaurace praha 2 mají v konkrétní den a hodinu pro vás volná místa.

Jak on-line systém funguje? Vyberete si město nebo přímo podnik podle hodnocení. V nabídce jsou restaurace ostrava, restaurace hradec králové, restaurace brno, restaurace zlín a velká řada dalších pohostinství v mnoha městech naší republiky. Je tu téměř 20 000 podniků, nabídka je opravdu široká. V přehledném formuláři zadáte datum, čas, počet osob. Do deseti minut obdržíte informaci, zda jsou místa pro vás volná, dokonce zda nemá restaurace právě speciální akci. Nemusíte nikam telefonovat, nic platit. V pohodlí domova nebo přímo ze svého mobilu tak zařídíte vše potřebné.

S Restu.cz se neztratíte ve světě restaurací. Ušetříte čas a výběrem kvalitního podniku i své peníze.

Jak potěšíte své blízké? Pozvěte je do restaurace.
 facebook  Doporuč přátelům


Vaše názory

  K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor.

     


CLUB ŽENA


Lifestyle