Na Trnkobraní 2016 vystoupí Mig 21, Wanastowi Vjecy nebo Divokej Bill

Na Trnkobraní 2016 vystoupí Mig 21, Wanastowi Vjecy nebo Divokej Bill

Kategorie: HUDBA

Festival Vizovické Trnkobraní má letos bohatý hudební program, soutěž v pojídání švestkových knedlíků moderuje Leoš Mareš a přijedou i Komici s.r.o. Trnkobraní 2016 - program

Tradiční letní švestkový festival Vizovické Trnkobraní má letos bohatý hudební program s kapelami, jako je Divokej Bill, Mig 21, Monkey Business, Wanastowi Vjecy, nebo Mandrage a další interprety. Součástí Trnkobraní bude již tradičně soutěž v pojídání švestkových knedlíků, kterou bude letos Leoš Mareš a Patrik Hezucký. Zcela nově se letos oblíbené knedlíkové soutěže zúčastní i hudební kapely a interpreti. O doprovodný divadelní program se letos postarají také Komici s.r.o. (Tomáš Matonoha, Lukáš Pavlásek a Miloš Knor), divadelní představení Krysáci v podání Už jsme doma a filmové projekce. Pro dětské návštěvníky bude připraven dětský koutek se soutěžemi, pohybovými aktivitami či výtvarnými a rukodělnými dílnami a tradiční folklorní scéna v režii souboru Vizovjánek.

Trnkobraní 2016

Trnkobraní v pátek

V pátek se areál likérky otevře v 15 hodin a na dvou pódiích vystoupí kapely Visací zámek, Wohnout, Riybičky 48, Horkýže Slíže, Gazdina Roba, a IMT Smile.

Trnkobraní v sobotu

V sobotu se brány festivalu otevřou již v deset ráno a fanoušci se mohou těšit také například na Xindla X, Desmod, Portless, Slzu nebo lokální kapely Fleret a Kosovci.

Chybět nebude tradiční sobotní klání v pojídání švestkových knedlíků, letos za podpory moderátorů Leoše Mareše a Patrika Hezuckého. V historii festivalu zcela poprvé se soutěže v průběhu festivalu zúčastní i kapely a interpreti.

Od ruchu festivalu si bude možné odpočinout v divadelním stanu, kde návštěvníky pobaví Tomáš Matonoha, Lukáš Pavlásek a Miloš Knor, na programu bude také hudební pohádka Krysáci v podání Už jsme doma a divadelní představení dětí z DDM Zvonek Vizovice.

Organizátoři letos nezapomněli ani na filmové fanoušky, ti budou moci zhlédnout projekce filmů Kobry a užovky režiséra Jana Prušinovského, Vybíjená Petra Nikolaeva nebo Celebrity s.r.o. s Jiřím Mádlem v hlavní roli. Součástí filmového doprovodného programu bude také projekce filmu Děda a setkání s autory a herci tohoto snímku o rázném valašském staříkovi.

Na festivalu budou i knedlíky s ovocnými náplněmi

Festival návštěvníkům také nabídne rozšířenou ochutnávku tradičních knedlíků s různými ovocnými náplněmi. "Festival Trnkobraní je samozřejmě tradiční a švestkový, nicméně jsme se rozhodli, že návštěvníkům představíme i další ovocné varianty, aby získali povědomí, s jakými různými druhy ovoce likérka Rudolf Jelinek pracuje," vysvětluje organizátor Trnkobraní Michal Šesták. "Láska prochází žaludkem a věříme, že kombinace švestkové atmosféry, současného i tradičního hudebního programu návštěvníky nadchne stejně jako loni a že budou opět spokojeni," doplňuje Michal Šesták. Na Trnkobraní dále vystoupí kapely a interpreti Slza, Kristína, Mirai, Sebastian či Voxel. Připraveny budou také exkurze do likérky včetně prohlídkových tras.

Trnkobraní a stanové městečko

V blízkosti festivalového areálu bude možné využít bezplatně stanového městečka se sociálním zařízením a vodou. Parkovat bude možné na festivalovém parkovišti s omezenou kapacitou.

V rámci festivalové vstupenky lze se slevou navštívit zámek Vizovice.

Hudební skuppiny na Vizovickém Trnkobraní 2016

Divokej Bill, Wanastowi Vjecy, Horkýže Slíže, Desmod, Xindl X, Kristína, Monkey Business, Portless, IMT Smile, Mig 21, Mandrage, Sto zvířat, Wohnout, Gazdina roba, After Evolution, Slza, Mirai, Sebastian, Voxel, Fleret, Kosovci.

Mig 21


Štítkyfacebook  Doporuč přátelům


Vaše názory

  K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor.

     


CLUB ŽENA


 Trnkobraní