Žena versus muž při zařizování bytu

Žena versus muž při zařizování bytu

Kategorie: BYDLENÍ

Jak si zařídí byt muž? Jak si zařídí byt žena? Každý z nás má jinou představu o tom, jak by měl domov vypadat.

Domov znamená zázemí jednotlivce nebo celé rodiny, prostor pro odpočinek, místo pro setkávání a interiér vyjadřuje styl svých obyvatelů. Každý z nás má jinou představu o tom, jak by měl domov vypadat, volí jiný materiál nábytku, rozdílné barvy a odlišný design. Volný prostor místností nás inspiruje, zařizování se stává hrou.

 

Jak si zařídí byt žena? Jak si zařídí byt muž?

 

Nový koncept společnosti INDECO CZ, jedné z největších výrobců vestavěných skříní ukazuje rozdílné úhly pohledu ženy a muže na interiér. Výběr bude pro zákazníky ještě zajímavější, volba výrobku napínavější.

 

Proti sobě stojí ženský a mužský prvek!

 

Designérka Petra Vranová a desigvranova-loznice.jpgnér Roman Vrtiška.

 

 

 

„Prostředí, v němž žijeme, ovlivňuje naše životy,“ uvádí Petra Vranová, která se zaměřuje na návrhy interiérů a designu nábytku, proto pojala skříň jako věc maximálně praktickou, působící však esteticky. Využila širokou škálu materiálů, kterou firma Indeco nabízí, a vytvořila originální design, jenž dodává interiéru správný šmrnc a lehkost.

 ložnice-Vrtiška.jpg

 

 

 

“Celková koncepce a ladění interiérů podvědomě ovlivňuje naší psychiku a konkretizuje naše emoce,” říká Roman Vrtiška, který se věnuje produktovému designu, návrhům interiérů a architektury. „Snažil jsem se poukázat na opomíjený faktor barvy v interiéru a pokusil se oživit jeho fenomén.“ Navrhl atraktivní interiéry nekonvenčního charakteru s čitelným rukopisem autora.

 

 

 

Související články:

Skříň je důležitá součást interiéru
Interiér šitý na míru


facebook   Doporuč přátelůmVaše názory

  K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor.

CLUB ŽENA


Lifestyle