Proč je dobré pořídit filtr na vodu do firmy

Kategorie: PRAKTICKÉ

Všude kolem sebe neustále slýcháme a čteme nejrůznější reklamy a doporučení, jak je pro lidský organismus důležitý pitný režim. Pravdou je, že voda je pro život zřejmě tím nejdůležitějším stavebním prvkem.Bez jídla člověk vydrží přežít i v extrémních situacích dlouhou dobu, bez vody ovšem daleko méně. Vodu potřebuje každá buňka v lidském organismu, ale také záleží na její kvalitě. Pokud totiž je voda nekvalitní, musí tělo vynakládat zbytečně mnoho energie na odstraňování škodlivin a různých cizorodých látek.

Proto je tak prospěšná pramenitá voda. Mnoho lidí tvrdí, že kohoutková voda není kvalitní, že voda z vodovodu zapáchá, a proto raději kupují vodu balenou v domnění, že tak činí ve prospěch svého zdraví to nejlepší. Mnohé balené vody jsou sice skutečně kvalitní, ovšem je naprostá zbytečnost platit za balenou vodu, tahat se s lahvemi, dělat se starosti s jejich likvidací a samozřejmě zbytečně zatěžovat životní prostředí.

Mnohem levnější, šetrnější jak pro vaši peněženku, tak pro ekologii, je pořídit si filtr na vodu. Filtry na pitnou vodu si můžete pořídit jak do své domácnosti, tak i do firmy. Mnoho lidí zapomíná pít v zápalu práce, nebo se domnívají, že když nemají zrovna žízeň, tak není potřeba pít. Jenže to je velký omyl a zejména z toho důvodu, že v kancelářích se ponejvíce konzumuje černá káva, která sice momentálně člověka osvěží, ovšem ve svém důsledku má na organismus negativní účinky. Popíjení kávy, stejně jako silného čaje nebo alkoholu, totiž způsobuje nadměrné odvodňování organismu. Proto je tak důležité vyvažovat tuto negativní stránku pitím vody, bez které se organismus neobejde.

Dehydratace organismu se začne projevovat zvýšenou únavou a spavostí, což někteří lidé v kanceláři řeší dalším šálkem kávy a neuvědomují si, že svůj stav ještě zhoršují. To jsou všechno důvody, proč se vyplatí firmě zakoupit na www.fontana.cz filtry na vodu, které umožní jejím zaměstnancům v průběhu pracovního dne pít zdravou, nezávadnou a přitom chutnou vodu. Vedení firmy tím přispěje ke kvalitnějšímu životu svých zaměstnanců, ale zároveň prospěje i samo sobě, neboť nenápadně, ale efektivně zvýší výkonnost lidí. Voda z kohoutku se pro ně stane denní potřebou a vedení firmy nebude mít problém kupovat varné konvice a utrácet zbytečné peníze za zvýšenou spotřebu elektrického proudu.
 


facebook   Doporuč přátelůmVaše názory

  K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor.

CLUB ŽENA


Lifestyle