Zastihly Vás složenky v nevhodnou dobu? Využijte služby „zaplatíme Vaše účty“

Zastihly Vás složenky v nevhodnou dobu? Využijte služby „zaplatíme Vaše účty“

Kategorie: PRAKTICKÉ

Mobil, voda, elektřina, plyn, nájem, nákupy, faktury za všechny tyto položky, a nejen ty, si můžete nechat proplatit v rámci služby „zaplatíme Vaše účty“. Jak tato služba funguje, to Vám prozradíme níže…Službu „zaplatíme Vaše účty“ provozuje společnost Kouzelná půjčka. Tato služba funguje tak, že k žádosti o půjčku této společnosti přiložíte i fakturu, kterou chcete zaplatit s tím, že Kouzelná půjčka tyto peníze pošle, v případě schválení půjčky, na účet uvedený na faktuře.

Jako nový klient společnosti Kouzelná půjčka takto můžete získat až 10 000 Kč se splatností až 30 dní. Peníze z účtu společnosti Kouzelná půjčka však odchází, v ideálním případě, již v den schválení půjčky (o výsledku schvalovacího procesu Vás Kouzelná půjčka bude informovat do 60 minut od odeslání žádosti).

Formulář s žádostí o tuto službu najdete na stránce: http://www.kouzelnapujcka.cz/pujcka-pred-vyplatou-zaplati-ucty/
Vyplnění formuláře Vám nezabere více jak 5 minut, vybrat si můžete z výše půjčky od 1 000 Kč do 10 000 Kč a splatnosti od 2 do 30 dnů.

Peníze si půjčujete vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru

Ačkoliv je společnost Kouzelná půjčka nebankovní společnosti, peníze poskytuje vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru (z tohoto hlediska se jedná o stejný typ půjčky, který získáte v bance), kdy se vždy předem dozvíte celkové náklady na půjčku (tzv. RPSN) a společnost Kouzelná půjčka po Vás nevyžaduje zajištění směnkou, rozhodčí doložkou či nemovitostí. Společnost Kouzelná půjčka nepoužívá ani tzv. barevné linky, kdy je volání na tyto linky zpoplatněno speciální sazbou.

Neváhejte tedy a řešte situaci, kdy Vás zastihnou účty pár dnů před výplatou, kdy Vaše konto i peněženka zejí prázdnotou, službou „zaplatíme Vaše účty“ od společnosti Kouzelná půjčka. Uvidíte, že budete mile překvapeni tím, jak hladce proces žádosti o půjčku a zaplacení faktury proběhl.

Zastihly Vás složenky v nevhodnou dobu?

 


facebook   Doporuč přátelůmVaše názory

  K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor.

CLUB ŽENA


Lifestyle