Chiptuning dostupný pro všechny

Chiptuning dostupný pro všechny

Kategorie: RODINA

Chtěli byste svému automobilu dodat ještě trochu toho výkonu navíc? Nebo jen potřebujete omezit jeho apetit, co se týče spotřebovaného paliva?V obou případech vám dokáže pomoci chiptuning, který upraví software vaší řídící jednotky a žádným způsobem nebude snižovat životnost vašeho vozu.

Specializovaná firma s portálem Camp-peformance.cz se zabývá problematikou úpravy řídících jednotek již řadu let, během kterých byla schopna upravit svou nabídku služeb přesně podle potřeb svých zákazníků tak, aby vždy vyhověla každému požadavku. V jejím případě nejde o stereotypní zásahy, které neustále opakuje. Tato firma se soustředí na své zákazníky, s každým jedná individuálně a dokáže poradit tak aby byl výsledek pro zákazníka co nejlepší.

Samozřejmostí v oblasti profesionálního chip tuningu, je použití těch nejmodernějších technologií. Díky nim neunikne technikům sebemenší detail vozu, který by si zasloužil jejich péči. Veškeré postupy podléhají dokonalým a v praxi ověřeným úpravám, které z vašeho vozu vymačkají maximum.

Chiptuning dostupný pro všechny

Chiptuning Praha vám zaručuje, že provedené úpravy nebudou nikterak narušovat technický stav vozidla a budou vždy provedeny v rámci jeho mezí. Zároveň se úprava nedotkne životnosti motoru a jeho příslušenství. Emise pak zůstanou, popřípadě se opět dostanou do norem stanovených Evropskou Unií.

I na tento druh služby se vztahuje záruka, a to dvacet čtyři měsíců na provedené úpravy a dokonce deset let na software řídící jednotky. Ten je v případě přemazání vždy k dispozici k opětovnému nainstalování.

Proto neváhejte a svěřte se do rukou opravdových profesionálů. Ty poznáte jedině tak, že se na místo vašeho automobilu budou nejvíce zajímat o vaše potřeby a možnosti samotného vozu. Budou se snažit vašim požadavkům co možná nejvíce vyhovět a dokonale sladit vůz s vaším přáním.

Chiptuning dostupný pro všechny

 


facebook   Doporuč přátelůmVaše názory

  K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor.

CLUB ŽENA


Lifestyle